Всі новини

13.10.2021

19 жовтня 2021 року Виконком ФАВУ заслухає претендентів на посади головного та старших тренерів збірної України.

Відповідно до оголошення в «Урядовому кур’єрі» від 28.09.2021 року, Міністерство молоді та спорту України оголосило конкурс на посади головного/старших тренерів (чоловіки, жінки, молодь, юніори, зі спеціальної підготовки та науково-методичного забезпечення) штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного.

Всі претенденти на вищезазначені посади запрошуються взяти участь у засіданні Виконавчого комітету Федерації академічного веслування України 21 жовтня 2021 року о 14-30, м. Київ, вул. Еспланадна, 42, зал на 3 поверсі та представити Програми розвитку та підготовки національної збірної команди України з веслування академічного до Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.

Для участі у заслуховуванні претенденти повинні надіслати до 19 жовтня 2021 року на електронну адресу Федерації академічного веслування України rowingukraine@gmail.com : заяву, біографічну довідку та Програму розвитку та підготовки національної збірної команди України з веслування академічного до Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.

Згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, у претендентів повинен бути: сертифікат про повну вакцинацію або довідка про проведення першого щеплення, або негативний ПЛР-тест, який чинний 72 години.

У разі неможливості особистої участі, претендент на посаду головного/старшого тренера надає Програму, яка буде розглянута членами Виконкому ФАВУ.

Завантажити зразок "Заяви"  можна за посиланням  >>>>>>>>
Завантажити зразок "Біографічної довідки" можна за посиланням  >>>>>>>>