Всі новини

11.04.2021

Чемпіонат Європи - 2021. Варезе (Італія). Другий день.

10 квітня на чемпіонаті Європи в Варезе (Італія) проходили втішні та півфінальні заїзди.

6 українських екіпажів намагалися потрапити до фіналу А. Чоловіча двійка парна брала участь у півфіналі C/D.

LM2X (Ігор Хмара, Станіслав Ковальов).
З півфіналу А/В до фіналу виходили 3 екіпажі. Українська двійка посіла друге місце і вийшла до фіналу А. Час – 6.25.94

W4- (Оксана Голуб, Євгенія Довгодько, Дарина Верхогляд, Олена Буряк).
З втішного заїзду до фіналу А потрапляли 2 екіпажі. Наші дівчата посіли 3 місце з часом 6.31.04. До потрапляння у фінал А не вистачило 1,48 секунди. Теперь вони будут боротися у фіналі В.

М4- (Максим Боклаженко, Владислав Богоявленський, Дмитро Гула, Артем Верестюк).
З півфіналу А/В до фіналу виходили 3 екіпажі. Українська четвірка посіла 5 місце з часом 6.06.00 До потрапляння у фінал А не вистачило 9,67 секунди. Теперь вони будуть боротися у фіналі В.

W1X (Діана Димченко).
З півфіналу А/В до фіналу виходили 3 човни. Діана посіла третє місце і вийшла до фіналу А. Час – 7.36.94

W4X (Наталія Михайлова, Наталія Довгодько, Анастасія Коженкова, Катерина Дудченко).
З втішного заїзду до фіналу А потрапляли 2 екіпажі. Наші дівчата посіли 2 місце і вибороли право змагатися у фіналі А. Час – 6.27.08

М4Х (Микола Калашник, Сергій Будько, Олександр Надтока, Іван Довгодько).