Всі новини

10.04.2021

Чемпіонат Європи - 2021. Варезе (Італія). Перший день.

9 квітня 2021 року розпочався чемпіонат Європи, який проходить на італійському озері Варезе. У перший день всі 11 українських екіпажів взяли участь в перегонах.

М2Х (Андрій Михайлов, Павло Юрченко).
З заїзду одна команда виходила у півфінал А/В. Наші спортсмени зайняли 5 місце з 6. Час - 6.40.69. До першого місця відставання - 21,17 секунди.
У втішному заїзді, щоб потрапити до полуфиналу А/В, треба було посісти 1-2 місце. Наші хлопці посіли 4 місце з 5 екіпажів за часом 6.45.28. До 2 місця не вистачило 17,74 секунди. І тепер вони будуть змагатися у півфіналі C/D за 13-24 місце.

LM2X (Ігор Хмара, Станіслав Ковальов).
З заїзду три човни виходили до півфіналу А/В. Українська команда посіла 2 місце з 4 команд і вийшла до півфіналу А/В. Час – 7.02.77

М4Х (Микола Калашник, Сергій Будько, Олександр Надтока, Іван Довгодько).
З заїзду до півфіналу А/В потрапляли три екіпажі. Наша команда зайняла 4 місце з 5. Час – 6.18.50. До 3 місця не вистачило 10,61 секунди.
У втішному заїзді, щоб потрапити до півфіналу А/В, треба було посісти 1-3 місце. Українська команда зайняла 2 місце і вийшла до півфіналу А/В. Час – 5.58.25

М4- (Максим Боклаженко, Владислав Богоявленський, Дмитро Гула, Артем Верестюк).

W1X (Діана Димченко).
З заїзду три човни виходили до півфіналу А/В. Українська одиночниця посіла 3 місце з 5 команд і вийшла до півфіналу А/В. Час – 8.29.06

W4- (Оксана Голуб, Євгенія Довгодько, Дарина Верхогляд, Олена Буряк).
Щоб потрапити зразу до фіналу А, треба було посісти 1 місце в заїзді. Наша команда посіла 3 місце з 6. Час – 6.45.15. До 1 місця не вистачило 8,17 секунди. Теперь український екіпаж буде змагатися у втішному заїзді за вихід до фіналу А.

W4X (Наталія Михайлова, Наталія Довгодько, Анастасія Коженкова, Катерина Дудченко).

PR1 M1X (Роман Полянський).
В заїзді, щоб потрапити до фіналу А, треба було посісти 1-2 місце. Український спортсмен переміг у заїзді з часом 9.50.33 і вийшов до фіналу А.

PR1 W1X (Анна Шеремет).
У заїзді «за води» українська одиночниця посіла 4 місце з 6. Час – 10.57.65

PR2 Mix2X (Світлана Богуславська, Ярослав Коюда).
У заїзді «за води» український екіпаж посів 5 місце з 6. Час – 8.25.24

PR3 Mix4+ (Олександра Полянська, Дарія Котик, Станіслав Самолюк, Максим Жук, стернова – Юлія Маласай).
У заїзді «за води» український екіпаж посів 4 місце з 6. Час – 7.18.99

За підсумками першого дня змагань 10 українських екіпажів з 11 зберігають шанси в боротьбі за медалі чемпіонату Європи.