Всі новини

26.10.2020

European Rowing Coastal Challenge - 2020.

European Rowing Coastal Challenge- європейська регата з прибережного веслування, яка мала стати передвісником щорічного Чемпіонату Європи та проходила цими вихідними у італійському Ліворно, не вдалася і на заваді стала не епідемія короновірусу, як ми, на жаль, вже звикли, а шалений вітер та шторм.

Стихія не дозволила спортсменам з 11 європейських країн, що в 140 екіпажах мали наміри виборювати нагороди, завершити змагання. Повноцінним видався лише перший день гонок, коли пройшли попередні заїзди, вони і стали визначальними при розподілі нагород.

Наші спортсмени на регату приїхали у статусі лідерів і з наміром перемагати щонайменше у чотирьох видах програми, але зі стихією боротися складно і реалізувати свій потенціал повноцінно не вдалося.

У підсумку за результатами кваліфікаційних заїздів маємо дві нагороди:

Двійка мікс (MixC2X) Діана ДИМЧЕНКО/Сергій ГРИНЬ - 2 місце

Одиночка жіноча (CW1X) Діана ДИМЧЕНКО - 3 місце

Одиночка чоловіча (CM1X) Андрій КАЧАНОВ - 4 місце, а чоловіча двійка (CM2X) Сергій ГРИНЬ/Юрій ІВАНОВ перемогли у своєму півфіналі, але через різницю умов при проведенні заїздів, виявити переможців та призерів не вдалося.

Вітаємо наших спортсменів з нагородами та бажаємо, щоб у майбутньому на шляху до їхньої перемоги не ставали жодні перепони!