Всі новини

12.02.2020

Сергій Гринь - чемпіон України з веслування на ергометрах - 2020.

Яку дистанцію важче крутити на концепті: 5000 або 6000 метрів?

Якщо ти добре підготовлений - не важливо, яка довжина дистанції. Але все-таки мені більше подобається 5000 метрів. Вона на 3 хвилини коротша. Можна агресивніше працювати. Та й цифри вище.

Де більше сподобалося змагатися на зимовому чемпіонаті України: в Миколаєві або в Кончі-Заспі? І чому?

Звичайно, в Кончі-Заспі сподобалося більше. У Миколаєві постійно відчуваєш брак тренувальних концептів. Багато людей в залі. Ти не можеш ні побігати, ні пострибати. Виходить якийсь підготовчий хаос. У Кончі-Заспі є великий тренувальний зал, де можна розім'ятися. Там є багато тренажерів concept, кардіотренажеров. Туди можна прийти за годину, за два, за три ... Доступ до цього залу відкритий постійно.

Чи задоволений ти результатами на цих змаганнях? Як далеко вони від особистих рекордів?

Про 5000 метрів я поки нічого не можу сказати. Це нова дистанція і мені ще нема з чим порівнювати. Але поки, в порівнянні зі світовими лідерами, дуже далеко. На дистанції 2000 метрів я показав 98% від свого максимального результату. Але я вважаю, що цей результат поки не достатній для того рівня, який ми повинні показувати.

Як ти оцінюєш свої виступи в минулому сезоні? Що вийшло? Що не вийшло?

Минулий сезон був переломним, після позитивного 2018 року, коли ми завоювали бронзові медалі на чемпіонаті світу. 2019 рік для мене був фізично дуже навантажувальним і важким. Дуже багато здоров'я пішло на підготовку до сезону. А реалізувати себе не вийшло. Тобто, роботи було зроблено багато. Але що завадило показати хороший результат - мені складно сказати. Буду намагатися в сезоні 2020 реалізуватися на максимум.

Які плани на сезон 2020?

Хочеться потрапити в основну команду і допомогти їй завоювати максимально можливий результат на Олімпійських іграх.

Спілкувався - Віталій Клишко.