Керівництво ФАВУ (Виконавчий комітет):


                         

ВЛАСЕНКО Володимир Володимирович - Президент

               VLASENKO Volodymyr - President

                      

ДОВГОДЬКО Віктор Іванович - Перший віце-президент

DOVGODKO Viktor - first Vice-president

                         

БАБІЙ Валерій Віталійович - Віце-президент (розвиток південних регіонів)

BABIY Valeriy - Vice-president

                        

ГАРАГУЛЯ Ігор Володимирович - Віце-президент (дисциплінарна комісія)

GARAGULYA Ihor - Vice-president

                        

ДИМОВ Віктор Миколайович - Віце-президент (розвиток південних регіонів)

DYMOV Viktor - Vice-president

                        

ДОМАШЕНКО Петро - Віце-президент (з питань взаємодії з ЗМІ, забезпечення апаратної роботи ФАВУ, Т.в.о. Виконавчого директора)

DOMASHENKO Petro - Vice-president/Secretary General

                        

КРУПКО Павло Іванович - Віце-президент (з питань розвитку західного регіону)

KRUPKO Pavlo - Vice-president

                        

ТІМКО Олександра Анатоліївна - Віце-президент (з питань резерву: U-18, U-23)

TIMKO Oleksandra - Vice-president (U-18, U-23)


Голови обласних федерацій ФАВУ (колективні члені та осередки):

АР Крим - Абсиметов А.Ф.

Вінницька область - Топалова Н.М.

Дніпропетровська область - Бутковський В.В.

Запорізька область - Рощін А.В.

м. Київ - Вінграновський А.М.

Київська область - Климець Д.М.

Миколаївська область - Бабій В.В.

Херсонська область - Гарагуля І.В.

Харківська область - Гетманцев М.В.

Черкаська область - Гуленко М.М.


Комісії ФАВУ:

                    
ЛИКОВ Олег Вікторович - Голова комісії атлетів
LYKOV Oleg - Chair Athletes Commission

                    

ОПАЛЬНИК Володимир Григорович - Голова комісії спорту вищих досягнень

OPALNYK Volodymyr - Head Coach Rowing team Ukraine

                    

СЯБРО Михайло Іванович - Голова судійської комісії

SYABRO Mykhailo - Chair Umpiring Commission

                    

ШАРАЙ Лариса Анатоліївна - Голова ревізійної комісії 

                    

КОВАЛЬ Олександр Васильович - Голова комісії ветеранів

KOVAL Oleksandr  - Chair Masters Commission

                   

ЗУБОВ Вадим Олексійович - Голова комісії прибрежного веслування

ZUBOV Vadym  - Chair Coastal Commission



Голова комісії інваспорту - Бондаренко Юрій Романович

Голова дисциплінарної комісії - Гарагуля Ігор Володимирович

                   

ДОЦЕНКО Ірина Миколаївна - Заступник Виконавчого директора

DOTSENKO Iryna - deputy Secretary General


Бухгалтер - Приходько Тетяна Костянтинівна