Всі новини

30.12.2015

Вітання Президента ФАВУ з нагоди Нового 2016 року

                                                                                                                                                             Членам сімї академічного веслування України з нагоди Нового 2016 року

 

 

Дорогі колеги, друзі!

Надійшла святкова пора, світла і радісна пора Новорічних і Різдвяних свят.

Минає 2015 рік нашої спільної праці. Я дуже хочу, щоб в цю мить кожен з нас глибоко, найглибше усвідомив: ми всі є часткою України, ми всі відповідальні за неї.

Очевидно, що сьогодні в реаліях сьогодення – ніяких ілюзій: війна, втрати, нестатки. Але лише так  і гартується  сильна  непереможна нація.

Яким цей рік залишиться для нас? Я згадую, насамперед, події, де основну роль відігравали наші українські атлети національної збірної команди України з академічного веслування, це було досягнення як сильних особистостей так і нашої спільної перемоги.

Наші герої 2015 року: Іван Довгодько, Надтока Олександр, Морозов Артем, Міхай Дмитро, Сергій Гринь, Іван Футрик, Німченко Євгенія, Ковальова Наталія, Верхогляд Дарина, Наталія Довгодько, Діана Димченко, Євген Александров, Владислав Гисар, Кривуля Денис, Павло Юрченко, Костянтин Дмитрів, Павло Дощенко, Олег Наголь, Владислав Сомов, Віталій Колбягін, Ковальов Станіслав, Хмара Ігор, Михайлов Андрій, Бондаренко Антон, Іванов Юрій, Верестюк Артем та Нікулін Владислав – це українці, які гордо підіймали жовто-блакитний прапор на п’єдесталах пошани світових та Європейських Регатах.

Безумовно, вищезазначені досягнення не відбулись без потужного тренерського потенціалу нашого виду спорту – де досвід, розум і мудрість працюють в ім’я високих ідеалів української школи академічного веслування.

Є радість і від того, що українське академічне веслування буде представлене на ХХХІ літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) в 2016 році серед найкращих. І я вірю в те, що у нас є всі можливості задля збільшення нашого представництва.

Досягнення держави починаються з нас.

Маємо усвідомити: Україна – це держава з єдиною мовою, культурою, тисячолітньою історією і власним національним характером.

І крім цього, Україна – держава, де має плекатися толерантність.

Я шаную слова мудрості Глав церков в Україні на підтримку ідей примирення і порозуміння. Україна має потужний ресурс єдності. Це найважливіший висновок року.

Ми зустрічаємо Новий Рік.

Я щиро бажаю всім нам злагоди, миру, єдності і добра у 2016 році!

Усім нам я бажаю міцного здоров’я, щастя і любові!

Я бажаю нам гарних святкувань, веселого Різдва і смачної куті!

Хай нам щастить!

З повагою    

Президент                                Володимир ВЛАСЕНКО