Всі новини

12.02.2019

ВИКОНКОМ ФАВУ 9 ЛЮТОГО 2019 РОКУ. МИКОЛАЇВ.

В суботу 09.02.2019 року об 11.00 в місті Миколаїв відбулося виїздне засідання Виконкому ФАВУ в конференц-залі отеля «Никотель». Були присутні:

Президент ФАВУ Вінграновський А.М.,
Перший віце-президент Крупко П.І.,
Виконавчий директор ФАВУ Доценко І.М.,
Віце-президент Пришутов П.М.,
Віце-президент Продан А.С.,
Віце-президент Сватьєв А.В.,
Віце-президент Гарагуля І.В.,
Головний тренер збірної команди України з веслування академічного Кириченко О.А.,
Старший тренер зкУ із парного весла Шишканов А.М.,
Старший тренер зкУ із розпашного весла Бакарасев О.М.,
Старший тренер зкУкраіни із веслування легкої ваги Продан С.К.,
Старший тренер зкУ із резерву Раєвська В.В.,
Тренер зкУ із резерву Горового О.І.,
Тренер зкУ із резерву Марченко О.М.

Були проговорені та ВИРІШЕНІ оперативні питання щодо повноцінного функціонування і роботи збірної команди України, направленні на стратегічні цілі:

1. Ліцензії Олімпійських Ігор 2020 і визначення стратегічних Цілей, спираючись на Плани-завдання Ст.тренерів зкУ Шишканова А.М., Майдачевського С.Ю., Бакарасева О.М.

2. Формування юнацького резерву, спираючись на спортивний принцип. Завдання на 2019 рік і відповідальність Ст.тренера із резерву Раєвської В.В.

3. Питання запрошення на український ринок веслувального інвентаря різних світових Лідерів із човнів для веслування академічного.

4. КАДЕТСЬКА ЛІГА - можливості, перспективи і завдання (регламент, положення, приведення роботи із дівчатами і юнаками в перспективу для Тренерів первинної ланки).

5. Командний чемпіонат України: остаточне рішення із розкладу змагань і кількості залікових заїздів для кожного веслувальника, та регіональної команди взагалі:
три заїзди в залік.

6. Питання вимог армійських частин, про приналежність спортсменів тренерам, які проходять службу в армії. Є дієві пропозиції і Рішення.

7. Обговорення і розподіл обов‘язків серед віце-президентів задля конкретики і відповідальності кожного. Пропозиції. Реальність. Побажання. Дії кожного на сьогодні. Перспективи і зміни в кількості віце-президентів і їхніх зонах відповідальності.
Рухаємось далі.