Всі новини

06.04.2023

Лист від Жана-Крістофа Роллана, Президента FISA

Шановні національні федерації,

Користуючись нагодою, я хотів би підтвердити отримання всіх листів, отриманих за останні кілька тижнів від деяких із вас, у яких наголошується на вашій підтримці України, і від імені Міжнародної федерації веслування академічного я ще раз висловлюю наше глибоке співчуття українській спільноті та всім українським спортсменам.

Я хотів би подякувати всім національним федераціям, які взяли участь у консультаційних зустрічах, що відбулися 21 лютого, для обговорення потенційної участі російських та білоруських спортсменів у міжнародних змаганнях з веслування академічного за конструктивні та плідні обговорення.

Після цих зустрічей  Виконавчий комітет Міжнародної федерації веслування академічного збирався кілька разів, щоб проаналізувати те, що було обговорено, останні зайняті позиції та рекомендації, представлені різними урядами, міжнародними та неурядовими організаціями, громадянським суспільством, ООН, МОК, а також різними зацікавленими сторонами та учасниками World Rowing, щоб розглянути питання про те, що було обговорено, про останні позиції та рекомендації. Зацікавлені сторони та учасники розглянуть подальші кроки та відповідні заходи, які мають бути вжиті щодо участі у майбутніх міжнародних змаганнях з веслування академічного та кваліфікаційних змаганнях. 

Виконавчий комітет розпочав розробку шляху, який спрямовуватиме процес прийняття рішень. І в рамках цього процесу було створено спеціальну робочу групу з метою вироблення рекомендацій для Виконавчого комітету з усіх міжнародних змагань з веслування академічного.

На сьогоднішній день рішення, прийняте 1 березня 2022 року, залишається чинним для майбутніх змагань, включаючи майбутні Кубки світу з веслування академічного, де участь спортсменів з російськими та білоруськими паспортами не буде дозволена. Про будь-які рішення, ухвалені Виконавчим комітетом, буде повідомлено в установленому порядку.

Тим часом я залишаюся у Вашому розпорядженні, якщо Вам потрібні додаткові роз'яснення.

Щиро,

Жан-Крістоф Роллан Президент FISA