Всі новини

14.05.2022

Підтверджено проведення чемпіонату світу з веслування академічного 2022 року.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації веслування академічного (FISA) та Організаційний комітет (ОК) чемпіонату світу з веслування академічного 2022 року в Рачіце, Чеська Республіка, підтвердили, що захід може відбутися з 18 по 25 вересня 2022 року.

Відповідно до вказівок FISA та вказівок місцевих органів охорони здоров’я, ОК підготує План реагування на COVID-19, який буде опубліковано онлайн на www.rowingracice.com . У плані реагування будуть зазначені всі запобіжні заходи, які необхідно вжити.

Кожна національна федерація несе відповідальність за максимальну турботу про членів своєї команди до, під час і після події. Усі учасники повинні постійно дотримуватися заходів, передбачених Планом реагування ОК на COVID-19, включаючи останні. Більш детальна інформація буде опублікована найближчим часом.

Щоб захистити здоров’я всіх учасників, будь-хто, хто не дотримується умов участі, може, на розсуд Виконавчого комітету Міжнародної федерації веслування академічного, піддатися санкціям, включаючи можливу негайну дискваліфікацію та відсторонення від змагань.

Міжнародна федерація веслування академічного та Організаційний комітет продовжують моніторинг ситуації з COVID-19 та останніх рекомендацій щодо охорони здоров’я. Будь-які подальші оновлення будуть повідомлені національним федераціям безпосередньо.

Джерело - www.worldrowing.com